Kontakt

PPSKiZ „TRANSMEBLE POZNAŃ” Sp. z o.o.
ul. Strzeszyńska 30
60-479 Poznań

NIP: 782-21-36-522
REGON: 639678210
KRS 0000092877
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał Zakładowy 50 000 PLN
Konto bankowe: Bank ING 83 1050 1520 1000 0023 2769 9894


Dane Teleadresowe

(Biuro główne oraz adres do korespondencji)
63-100 Śrem
ul. Gostyńska 51

Zbigniew Dąbrowski – Prezes Zarządu
zdabrowski@transmeble.com
GG: 5570912

Józef Stańczyk – Dyrektor ds. spedycji
stanczyk@transmeble.com
GG: 1062562
+48 504 103 556

Księgowość
tel. 61 28 39 315
ksiegowosc@transmeble.com

Spedycja Śrem
tel. 61 28 39 178
spedycja@transmeble.com


Oddział Zawiercie
42-200 Zawiercie, ul. Obr. Poczty Gdańskiej 95

tel. 32 67 28 718
zawiercie@transmeble.com


Oddział Ujazd
97-225 Ujazd, ul. 11 listopada 29

tel. 44 726 16 70 72
ujazd@transmeble.com


Oddział Krępna
47-330 Zdzieszowice, Krępna ul. Cegielniana 16

tel. 77 406 45 38
krepna@transmeble.com


Oddział Gdynia
81-061 Gdynia, ul. Hutnicza 20A

tel. 58 699 13 25
gdynia@transmeble.com

Marcin Żakowski – Dyrektor ds. spedycji morskiej

m.zakowski@transmeble.com
SKYPE: marcin.zakowski.transmeble
+48 537 610 001


Oddział Ostrowiec Świętokrzyski

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski ul. Sandomierska 71
tel. 41 263 05 25
ostrowiec@transmeble.com


Oddział Trzebnica

55-100 Trzebnica, ul. Jana Olszewskiego 8
tel. 71 312 44 93
trzebnica@transmeble.com