O Nas

Firma PPSKiZ „TRANSMEBLE POZNAŃ” Sp. z o.o. wywodzi się z państwowej ogólnopolskiej firmy przewozowej, która od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku prowadziła obsługę transportową przemysłu meblarskiego w Polsce.


tapeta

Spółka Transmeble Poznań powstała w 2000r. Obsługę transportową prowadzimy w siedmiu oddziałach rozlokowanych w różnych częściach Polski:
– w Śremie
– w Zawierciu
– w Ujeździe
– w Krępnęj
– w Ostrowcu Świętokrzyskim
– w Trzebnicy
– w Gdynii

Obecnie jako firma prywatna obsługujemy przede wszystkim firmy z branży budowlanej. Na zlecenia naszych klientów realizujemy: uniwersalny transport samochodowy, kontenerowy, oraz morski. Realizujemy dziennie około 200 przewozów krajowych. Potencjał przewozowy przedsiębiorstwa pozwala na podjęcie współpracy z nowymi partnerami zapewniając płynność i terminowość realizacji zleceń transportowych. Zlecenia przewozowe realizuje nasz tabor własny oraz ponad 100 firm przewozowych i spedycji.

Funkcjonujemy w oparciu o procedury ISO 9001 dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, potwierdzoną zdobytymi certyfikatami takimi jak:
– Gazele Biznesu
– Rzetelna Firma
– Fair Play
– Medal Europejski
– Diamenty Forbes
– Rzetelny Przewoźnik oraz Rzetelna Firma (poparte członkostwem w Kapitule Złotych Certyfikatów Rzetelności)

W oparciu o członkostwo w Business Center Club poszerzamy horyzonty naszego działania, a autorska koncepcja strategii zmian została zauważona i wyróżniona w 2013 roku dyplomem w ramach konkursu Branżowi Liderzy Zmian.
Nasza firma zatrudnia blisko 50 wykształconych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i spedycyjnych w Polsce.