Spedycja lądowa

Transport drogowy to podstawowa domena naszej firmy.


Free-HD-Truck-Wallpaper

Prowadzimy kompleksową obsługę transportową wielu firm w całej Polsce. Posiadamy flotę pojazdów własnych wspieranych przez naszych wieloletnich i zaufanych partnerów biznesowych, dzięki którym możemy realizować szybko i bezpiecznie zlecenia transportowe. Nasz tabor wyposażony jest w system GPS, dzięki któremu możemy przez 24h na dobę monitorować i kontrolować przebieg transportu. Ponadto nasza flota wyposażona jest w niezbędne środki służące odpowiedniemu zabezpieczeniu ładunku na czas transportu. Posiadamy licencję na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego, licencję spedycyjną na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy oraz niezbędne ubezpieczenie OCP w ruchu krajowym i międzynarodowym.

damir-kopezhanov-nC6CyrVBtkU-unsplash

Sektor budowlany stał się głównym źródłem naszych transportów. Nieustannie powiększamy katalog naszych zleceniodawców. Poza branżą budowlaną uczestniczymy również w transporcie: stali, granulatu i rur PCV, eksponatów targowych, papieru, napojów oraz wielu innych towarów. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów, zatrudniamy pięćdziesięciu doświadczonych i dobrze wykształconych pracowników. Pozycja spółki na rynku transportowym poparta satysfakcją klientów, stała się podstawą współpracy z liczącymi się polskimi spedycjami. Nasza praca spotyka się z uznaniem i zaufaniem naszych zleceniodawców już od wielu lat.

Bezpieczeństwo świadczonych usług przez naszą firmę zapewniamy poprzez:
– właściwą politykę kadrową
– szkolenia pracowników zajmujących się transportem i spedycją
– szkolenia kierowców

W zakładce KONTAKT znajdą Państwo numery telefonów oraz adresy email do wszystkich naszych oddziałów – serdecznie zapraszamy do kontaktu.